Sposób na przechowywanie ziół

10:00

Witajcie!
Nie wiem, jak u Was, ale moje ulubione zamówienia to takie, gdy klient mówi: "niech Cię fantazja poniesie", wtedy czuję, że to hobby ma sens, ponieważ mogę "wyżyć się" artystycznie, a nie robić czegoś, co nie współgra z moimi standardami estetyki .Na szczęście nowa właścicielka skrzyneczki jest stałą klientką od początku mojej fascynacji techniką decoupage, więc akceptuje każdą moją wizję - grunt, żeby kolorystycznie pasowała do jej mieszkania.

Oto skrzyneczka na zioła: 
 
 
Wiedziałam, że koleżanka ma brązową kuchnię, więc skupiłam się na ciemnej bejcy, na którą szczoteczką do zębów nakładałam złoty bitum, ponieważ udało mi się też wyszpiegować, że ma złote dodatki.
 
Kolejny krok to decoupage  owalnej podkładki  EKO-DECO , którą ozdobiłam klasyczną serwetką z piękną różą i mocno przyciemniłam patyną w płynie oraz bitumem.  
 
 
Pewną nowością  są dla mnie  szablony, dotychczas broniłam się przed nimi, jak mogłam, ponieważ byłam przekonana, że pasta strukturalna rozleje się pod wzorem, jednak od kiedy zainwestowałam w klej do szablonów w spreju okazało się, że to wcale nie takie trudne!
Podkładkę, której użyłam, znajdziecie  w sklepie EKO-DECO wśród dużego wyboru podkładek o różnych kształtach i rozmiarach:)


Pozdrawiam,

You Might Also Like

2 komentarze

Facebook

EKO-DECO