Jest taki czas...

10:00


Witam serdecznie!
     Świąteczne przygotowania idą pełną parą, a ja dopiero zamykam produkcję kartek. Nie jestem w stanie określić, ile ich wykonałam...Każdego roku pada nowy rekord. Dlatego dzisiaj podzielę się z Wami chociaż namiastką mojej "dłubaniny". 

W tym roku największym zainteresowaniem cieszyły się kartki w bielach, kremach z naturalnymi, pachnącymi ozdobami:
Powstał też szereg kartek o tematyce świątecznej z dodatkowymi motywami, jak choćby ta z konikiem w roli głównej dla instruktorki jazdy konnej moich dzieciaczków:
  Powstało również sporo kartek z motywem szopki bożonarodzeniowej, a także zegara symbolizującego nadejście  Nowego Roku, a wszystko w bardzo zimowych klimatach, może z tęsknoty za białymi świętami, na które się nie zapowiada:
 
Zaskoczyło mnie powodzenie kartek o bardzo wyrazistym turkusowo-niebieskim kolorze w połączeniu z bielą i  drobnymi, czerwonymi akcentami:
 
 W swoich pracach wykorzystałam wiele ozdób z Eko-deco, m.in. aniołka, płatki śniegu  w dwóch wersjach - delikatnej i ażurowej, śnieżynkę, świąteczną girlandę z gwiazdkami, szopkę, świece z ostrokrzewem, konia i napis.

Pozdrawiam,

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Edytko, masz ogromny talent i niewyczerpane morze pomysłów. Kartki są przecudne, magiczne. Nie wiem, którą by wybrała, gdybym miała taką możliwośc, haha, ale ta z aniołekiem na górze jest boska, i ta z koniem, i ten zegar...co za wykrojnik! ten brzegowy ze śnieżkami tez piękny...a tekturki, ojej, tu wszystko jest cudowne. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo, bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów :) Pozdrawiam serdecznie :)

      Usuń

Facebook

EKO-DECO